Techpanel

Pazarlama süreci sadece mal – hizmetlerde değil, farklı ürünlerde de önemsenmeye başladı. TRT\'de ekrana gelecek olan “Küçük Hanımefendi” dizisinin tanıtımı için de farklı bir yöntem tercih edildi. Muazzez Tahsin Berkand\'ın aynı isimli kitabından uyarlanan dizinin tanıtımında sokaktaki vatandaşlar ellerindeki mikrofonlara dizi ile ilgili beklentilerini fikirlerini anlatıyorlar.


İtalya'da Eşitlik Bakanı Mara Carfagna reklam dernekleri ile karşılıklı olarak imzaladığı protokol neticesinde, kadınların aşağılandığı, şiddet içerikli ve küçük düşürücü reklamların yasaklanması karara bağlandı. Zaman zaman Başbakan Silvio Berlusconi'nin skandallarıyla sarsılan İtalya'da muhalefet alınan karardan memnun olsa da, Berlusconi hükümetinin güvenilirliğinin olmadığını ve kadınların saygınlığını korumak için yeterli olmadığını açıkladı.


Turkuvaz Medya Grubu içinde bulunduğu yenilenme sürecinde, bazı çalışanları ile yollarını ayırdı. Terfiler, atanmalar, işten çıkartmalar gibi değişimleri de içeren bu yeniden yapılanma süreci içinde bir değişim haberi de reklam satıştan geldi.

Ara: 4447556,RKLMBeni Ara