Techpanel

Beyaz Eşya sektörünün başarılı markası Vestel, ‘shopper marketing' faaliyetleri için yeni ajansıyla anlaştı. Mağaza görselliği ve vitrin tasarımı konularında kendisine yardımcı olacak ajansını seçen Vestel, artık Akıl İşleri Ajansından hizmet alacak.


Zayıflatma vaadi ile tüketicilerin sağlığıyla oynayan reklamlara bir yenisi daha eklendi. \'Garilc Tea\' (Sarımsak Çayı) adıyla piyasaya sunulan ürün, ünlü isimleri kullanarak kendine itibar yaratma peşinde olduğu ortaya çıktı. Ünlülerin fotoğraflarının yer aldığı reklamda, bu çayı içerek zayıfladıkları iddia edildi.


Teknoloji ve güveni birarada sunduğu vaad eden Renault Clio, yeni reklam filmiyle tüketicisinin karşısına çıktı. EuroNCAP çarpışma testlerinden 5 yıldız alan marka, en güvenilir araba markalarından biri olduğunu da kanıtlamış oldu.


Meşrubat, otomotiv, perakende ve finans sektörlerinin yanı sıra son yıllarda bilişim, enerji, gıda, gayrimenkul ve sağlık sektörlerine de yaptıkları yatırımlarla bünyesini büyüten Anadolu Grubu, sosyal medya faaliyetlerini yürütecek ajansını seçti.


Son zamanlarda reklam dünyasının en fazla konuştuğu konu, seksapalitenin öne çıkarıldığı reklamların daha fazla satıp satmadığı idi. Bu konuya ilginç bir yorum getiren İtalyan Motorsiklet markası Ducati, sadece kadınlara değil, erkeklere de seksi pozlar verdirdi.

Ara: 4447556,RKLMBeni Ara