Techpanel

TTNET\'in TV platformu Tivibu, Mayıs ayında en çok tercih edilen filmlerin listesini açıkladı. Listede ilk sırada bir animasyon olan Çizmeli Kedi yer aldı. Filmin seslendirmesini ünlü Hollywood yıldızları Antonio Banderas, Salma Hayek ve Zach Galifianakis yapmıştı.


Survivor'a katılarak esprili kişiliğiyle bir kez daha sevenlerinin gönlünü kazanan şarkıcı Mustafa Topaloğlu, bu aralar bir fast food zinciriyle görüşme halinde. Teklifi “sürpriz” olarak nitelendiren Topaloğlu, görüşmelerin devam ettiğini fiyatta anlaşabilirlerse yakın zamanda reklam filmiyle ekranlarda olacağını açıkladı.


Merakla beklenen Kıvanç Tatlıtuğ'lu Magnum reklamları yayınlanmaya başlandı. Aston Martin V8 Vantage S Coupe'nin hediye edildiği promosyon Magnum kampanyasında ünlü aktör abaraya binmiş olarak karşımıza çıkıyor. Tatlıtuğ, yolda kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen Florence Eugene için duruyor. Ancak Eugene, Kıvanç Tatlıtuğ'a arkadaşlarını çağırarak kendilerinin fotoğrafını çekmesini istiyor.


İzmir'in yeni logosu halka tanıtıldı. Kısa adı İZKA olan İzmir Kalkınma Ajansı'nın yürüttüğü \'İzmir\'in Yeni Görsel Kimliği\' çalışması sonucu karar verilen logo, nazar boncuklu İzmir logosu oldu.


Dünyada en çok izlenen çocuk kanalları arasında yer alan Disney Channel, çocukları aburcuburdan korumak için yeni dönemde reklam yönetmeliğinde düzenlemeye gitti. Kanal, çocukların meyve, sebze tüketimini teşvik ederek sodyum, şeker ve katı yağ gibi maddelerin özendirilmesini önleyecek. Kanal, ayrıca 800 kaloriyi geçen fastfood menülerinin reklamını yayınlamama kararı aldı.


Dünya genelindeki üye sayısı 1 milyar sınırına dayanan sosyal ağ Facebook, bu rakamı aşabilmek için çocuk kullanıcıları sayfalarına çekmeyi hedefleyen yeni bir yapılanma üzerinde çalışıyor. Hedefinin 13 yaş grubu olduğu açıklanan sosyal ağda denetim ebeveynlerin kontrolüne sunuluyor. Ebeveynler çocuklarının sayfalarını denetleyebilecek, çocuklarının arkadaş listelerini düzenleyebilecek ve hatta çocukların oyun ücretlerini kendileri ödeyebilecek.


Gaziantep sponsor giydiği kırmızı-siyah formasına sponsor arayışını resmi web sayfasından halka duyurdu. Spor Toto Süper Lig takımlarından Gaziantepspor'un duyurusunda, futbolun büyük ve zorlu bir endüstri haline geldiği belirtilerek şu açıklamalara yer verildi:

Ara: 4447556,RKLMBeni Ara