Techpanel

Kurumsal iletişim alanda yeni bir yapılanma içerisinde olan BASF, yolunu belirlerken iletişim alanında Ünite ile işbirliğine gitti. ‘We Create Chemistry' sloganıyla kendini ifade eden şirket, Türkiye'deki hedef kitlesine ulaşmak için Ünite İletişimle danışmanlık anlaşması yaptı.


Fransa Devlet Başkanı Nicolas Sarkozy\'den sonra bu kez milletvekili Valerie Boyer\'in adı prezervatif adı olarak geçmeye başladı. Sözde Ermeni soykırımını inkarı suç sayan yasa tasarısını Fransa Ulusal Meclisi\'ne getirerek kabul edilmesini sağlayan UMP Milletvekili Valerie Boyer\'in adı prezervatif markası olacak.


2011 yılı itibariyle tekstil firmalarının 1100 patent başvurusunda bulunduğu açıklandı. Ev tekstilinin ağırlıkta olduğu başvurularda Türkiye'nin bu alanda markalaşma yönünde hızla ilerlediği belirtildi.


Qualcomm\'un mobil uygulama ve yeni iş fikirlerini desteklemek amacıyla düzenlediği \'Mobil İş Fikri ve Uygulama Yarışması\'nın ödül töreni İstanbul Sofa Otel\'de yapıldı. İnternet üzerinden Ekim ayı itibariyle verilmeye başlanan başvurular sonuçlandırıldı. Finale kalan 16 yarışmacının fikri 21 Aralık tarihinde jüri tarafından değerlendirildi.


Google'ın algoritmasında garip bir durum ortaya çıktı. Google Translate ile “Ermeni soykırımı yoktur” yazıldığında, “Ermeni soykırımı yoktur” olarak çevrilen cümle, ‘E' harfinin küçük olarak yazılması halinde ise, “ermeni soykırımı vardır” olarak çeviriliyor.

Ara: 4447556,RKLMBeni Ara