Dijital Pazarlama İletişimi alanında, sektörün en iyilerinin belirlendiği Mixx Awards Türkiye 2012 yarışması için heyecanlı bir bekleyiş başladı.

IAB Türkiye tarafından düzenlenen yarışmaya 11 Ocak 2013 tarihine kadar katılmak için www.mixxawards-tr.org adresinden başvuru yapılabiliyor.  Tekil kategoriler ve Kampanya kategorileri olmak üzere iki başlık altında toplanan yarışmada, en iyi çalışmalar ödüllendiriliyor. Tekil kategoriler başlığının altında; Marka Destinasyon Siteleri, Mikrositeler, Rich Media Display Reklamları, Mobil Reklamlar, Mobil Marka Destinasyon Siteleri ve Aplikasyonlar, Oyunlar, Online Videolar, Markalı İçerik, Viral, Ev-Dışı Dijital, Tablet Uygulamaları, Mekan Temelli Reklam ve Sosyal medya Aplikasyonları yer alırken; Kampanya kategorileri başlığının altında ise; eneysel ve Yenilikçi, Marka Farkındalığı ve Konumlandırma, Doğrudan Pazarlama (direct response ve ve lead generation), Ürün Lansmanı, Çapraz Mecra Entegrasyonu, Dijital Entegrasyon, Mobil Reklam, Mobil Markalı Aplikasyon, Oyun İçi, Sosyal Pazarlama, B2B, Arama Motoru, Video Reklamlar, Kar Amacı Gütmeyen/Kamu Hizmetleri yer alıyor.

19 kişilik jürisi ile geçen yıldan daha fazla bir ilginin beklendiği yarışmaya, 336 başvuru şimdiden alınmış bile. 13 Şubat 2013 tarihinde yapılacak ödül töreniyle sahiplerini bulacak olan ödüller merakla bekleniyor.

Arşiv

Etiketler