Linkedln Learning Eğitim Portalını Keşfettiniz mi?

Linkedln Learning Eğitim Portalını Keşfettiniz mi?

Çalışma hayatı öncesinde veya bir profesyonel olarak içindeyken olsun, yakın zamana kadar yeni beceriler kazanmak zordu. Son derece pahalı kurslara gitmek veya pratik olmayan kitaplardan okuyup öğrenmek gibi seçenekleriniz vardı. Neyse ki, artık online eğitim programları yaygın olduğu için, doğru ve verimli yetenekler kazanmak çok daha kolay. Bunun için en iyi kaynaklardan biri Linkedln Learning!

LinkedIn Öğrenme Nedir ve Linkedln Learning Programlarından Nasıl Yararlanırım?

  

İş ve kariyer platformu LinkedIn son zamanlarda eğitime daha fazla odaklanmaya karar verdi. Çevrimiçi eğitim platformu olan Lynda'yı satın aldılar ve Linkedln Learning aracılığıyla profesyonel eğitim kursları sunmaya başladılar. Şimdi işiniz, eğitim seviyeniz veya mesleğiniz ne olursa olsun, LinkedIn Learning'den alabileceğiniz çok şey var.

Linkedln Learning platformuna üye olup kaydolduktan sonra, ilginizi çeken genel becerileri seçiyorsunuz. Daha sonra platform, ilgi alanlarınıza göre belirli kurslar hakkında öneriler sunuyor. Dersleri keşfetmenin başka yolları da var: 

  • İlgi alanlarınıza göre: Bunun için 3 farklı kategori mevcut: İşletme, Yaratıcı ve Teknoloji. Örneğin, işletme; müşteri hizmetleri, muhasebe gibi eğitim programlarını içerir.
  • Trend: Güncel konular arasından seçim yaparak online eğitim alabilirsiniz.
  • Popüler eğitimler: En fazla talep gören eğitim kursları size farklı bir fikir verebilir ve becerilerinize ekleyebilirsiniz.

Öğrenmek istedikleriniz hakkında zaten bir hedefiniz varsa, bunun için Linkedln Learning’de uzmanlar tarafından hazırlanmış 15.000’den fazla eğitime erişebilirsiniz. Örneğin, Web Tasarım seçebilir ve konuyla ilgili pek çok farklı ders alabilirsiniz. Dilediğiniz zaman, bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan izleyebilir ya da daha sonra izlemek için cihazınıza indirebilirsiniz.  

LinkedIn Learning fiyatı nedir? Diye merak ediyor olabilirsiniz. İyi haber şu ki, alternatif kurumlar yanında öğrenmek için bir servet ödemek zorunda kalmıyorsunuz. LinkedIn Learning fiyatı 29,24 €/ay Ayrıca, bir ay ücretsiz deneme imkânı ve hiçbir şey ödemeden ayrılabilme esnekliği de mevcut. Yıllık abonelik ile 1-ay ücretsiz deneme sonrasında 19,50 €/ay avantajından da yararlanabilirsiniz. Kendi zaman planınıza göre, kolaylıkla eğitiminizi tamamlayarak prestijli bir sertifika sahibi olabilirsiniz. Eğer yetkinliklerinizi değerlendirmek isterseniz, eğitmen olarak Linkedln Learning’e katılabilirsiniz. 

Arşiv