Tivilog ana sayfasında kendisini “Tivilog seyrettiğin dizi, film, yarışma gibi her türlü televizyon programını arkadaşlarınla paylaşabileceğin sosyal TV platformudur. Seyrettiğin programları check-in olarak paylaşabilir, beğenebilir, yorum yazabilirsin” olarak tanımlıyor.

Kullanıcılar, Facebook hesaplarıyla sosyal ağa üye olarak, diziler hakkında yorum yapıyor, arkadaşlarıyla dizi paylaşabiliyor, rozet verip eleştirilerde bulunabiliyor.

Tivilog Yönetim Kurulu Başkanı Murat Buyurgan, Tivilog için,“Televizyon izleme alışkanlığı oldukça yüksek bir toplumuz. Pek çoğumuz artık televizyon seyrediyorken aynı zamanda mobil cihazlar ve bilgisayarlar ile internette vakit geçiriyor, seyrettiğimiz programlar ile ilgili yorumlarımızı sosyal ağlarda paylaşıyoruz. Tivilog, TV seyretme alışkanlıklarımıza özel yapısı ile diğer sosyal ağlardan farklılaşıyor. Güncel programların yanı sıra geriye dönük oluşturduğumuz program arşivi sayesinde Tivilog kullanıcılarının TV seyretme alışkanlıklarını belirleyip onlara uygun, seyredebilecekleri farklı program önerileri yapabiliyor olacağız. Televizyon ve internet kullanma alışkanlığının yüksek olduğu yeniliklere açık bir toplumda TV programları ile seyirciler arasında daha sıkı bağlar kurmayı sağlayacak bir platform olmayı hedefliyoruz” dedi. Sitenin iPhone, iPad, Android ve SmartTv uygulamaları yakın zamanda kullanıma açılacak.

Arşiv

Etiketler