Apple Airtags Artık Hiçbir Şeyinizi Kaybetmeyeceksiniz

Her geçen gün yenilenen dünya içinde farklı birçok cihaz ya da ürünler ile yeni güne uyanıyoruz. İnsan hayatının kolaylaşmasında önemli etken olan teknoloji kısa sürede birçok işlemin gerçekleştirilmesini sağlayan cihazların evlerimize girmesini sağlarken aynı zamanda farklı ürün ve cihaz içeriklerinin de gelişimine olanak sundu. Bu cihazlar arasında yer alan Airtags ise büyük bir kolaylığa sahip olmanızı sağlayacak olan ürün olarak 2021 yılının ve sonrasının da en çok talep görün ürünü olmaya hazır. 

Apple tarafından piyasaya sunulan ürün sayesinde artık hiçbir şeyinizi kaybetmeyeceksiniz. Eşyalarını sürekli kaybedenler ya da eşyasını kaybetmekten korkanlar için oldukça ideal olan bu ürün aynı zamanda iş hayatı ya da oku hayatı içinde de avantaj sağlayarak eşyanızı kolaylıkla bulmanıza destek oluyor. Böylelikle saatlerce eşyanızı nerede bıraktığınızı, nerelere gittiğinizi düşünmek yerine sadece bul özelliği ile kısa sürede eşyanıza kavuşmanız sağlanıyor. 

Hayatı kolaylaştıran yeniliklere imza atan Apple firması tarafından geliştirilmiş olan Airtags ürünün birini anahtarınıza diğerini de çantanıza takmanız durumunda artık işlem tamamlanmış olur. Herhangi bir neden ile çantanızı bir yerde unutmanız durumunda bul özelliğini aktif etmeniz yeterlidir. Bunun ile beraber bul özelliği ile sadece çantanızı değil ailenizin ya da arkadaşlarınızın da takibini yapabiliyorsunuz.

Apple Airtags Özellikleri 

Apple firması tarafından hazırlanarak sunulan Airtags ürünü kolay kullanıma sahip olmak ile beraber şık ve eğlenceli olan farklı tasarım içerikleri ile de kullanıcılar ile buluşturuluyor. Airtags uygulamanızı telefonunuz yüklemeniz sonrasında artık işlem tamamlanmış olmaktadır. Konum ile bul özelliği ise eşyanızın uzak bir yerde unutulması durumunda avantaj edinmenize destek olur. 

Suya, toza ve sıçramalara karşı dayanıklı olan ürün 11 gram ağırlığındadır. -20 ve 60 derece arasında çalışabilen cihaz kaybın bulunabilmesi için farklı bağlantı özelliklerinin de kullanımına olanak sunuyor. 8 mm yükseklik ve 31,9 mm çap ile sunulan Airtags cihazını satın alarak eşyanızı kaybetme korkunuzu bir kenara bırakabilirsiniz. Yakın alanda ses ile uzak olanda ise konum ile kısa sürede eşyanızı bulmanız cihaz ile mümkün olur. 

Arşiv