Techpanel

Garanti Bankası\'nın Konya\'nın kuruluşunun 58.yılına özel yaptığı reklam kampanyası sosyal medyayı salladı.Son zamanlarda reklam filmleri için yarattığı sevimli karakterlerle yoluna devam eden Garanti, Konya\'nın 58.yılına özel yaptığı reklam filminde; eşek, tavuk, güvercin ve köpekten oluşan reklam karakterlerine: "biz aslen Konyalıyız" dedirtmesi, Konyalılar tarafından tepkiyle karşılandı. Konya\'da bu şekilde asılan billboardlara halkın tepkisi her geçen gün büyüyor. Özellikle sosyal medyada büyük tepkilere neden olan afişler, "Bir avuç hayvan,konyalıyız diyemez" şeklinde tepkilerine neden oldu.


Mobil Dünyanın tüm güncel haberlerini takip edebileceğiniz yeni bir e dergi hayatımıza girdi. Avea tarafından oluşturulan e dergi ile sektördeki tüm güncel bilgi ve kampanyalara herkesten önce ulaşma şansına sahip olacaksınız.


2012 yılında, Kore'li şarkıcı PSY ile ortaya çıkan Gangnam Style şarkısı tüm dünyada çok sevildi. Youtube üzerinden 1 milyarı aşan bir tıklanma sayısına ulaşan şarkı, Youtube'a 2012 yılında neredeyse servet kazandırdı.

Ara: 4447556,RKLMBeni Ara